MARTI OKUL YAYINLARI 34. KİTAP FUARINDA

Çözüm ve Martı Okul Yayınları, 34. TÜYAP Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda 07-15 Kasım 2015 tarihleri arasında ziyaretçileriyle buluşuyor.

34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’na 750 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılırken, fuar süresince paneller, söyleşiler, çocuk etkinlikleri gibi 300 kültür etkinliği düzenlenecek.

Özel kampanyaları ve ilköğretimden üniversite hazırlığa kadar bu yıl piyasaya damgasını vuran ürünleri ile fuara katılan Çözüm ve Martı Okul Yayınları, 6. Salondaki stantlarında siz değerli ziyaretçilerini bekliyor olacak.

KİTAP FUARINI TAKİP EDİN

Fuarda yayınlanacak imza günleri ve etkinlik programına www.istanbulkitapfuari.com sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden ulaşılabilir. Kitap fuarıyla ilgili en güncel haberleri, konuk yazarları, katılımcı yayınevlerini, imza günleri ve etkinlik programıyla ilgili her türlü güncel haberi www.facebook.com/istanbulkitapfuari, www.twitter.com/kitapfuari ve www.instagram.com/kitapfuari üzerinden de takip edebilirsiniz.

ZİYARET SAATLERİ

Öğrenci, öğretmen ve emeklilere girişin ücretsiz olduğu 34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, hafta içi 10.00-19.00 saatleri arasında, hafta sonu ise 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek; fuarın son günü olan 16 Kasım Pazar akşamı ise 19.00’da sona erecek.

Bu içeriği paylaş