Hakkımızda

Martı Okul Yayınları; yayın kalitesi, yayın çeşitliliği ve okul yayıncılığına kattığı ilkler ve katma değerlerle, ürünleri, eğitim camiamız tarafından beğenilen ve tercih edilen yayın kuruluşları arasında ilk sıralarda yerini almıştır.

Martı Okul Yayınları, ülkemizin zenginleşen eğitim yayıncılığına kattığı yenilikler ve kazandırdığı yeni ürünlerin haklı gururunu yaşarken, misyonu ve yükselen vizyonu ile de sektörün umut vaat eden önemli kuruluşları arasına girmeyi başarmıştır.

Ana sınıfından ortaöğretim son sınıfa kadar tüm sınıflar için özgün konu anlatımı, sınavlarda çıkan sorulara çok yakın hazırlanmış, görsel temalarla zenginleştirilmiş tüm dersler soru bankaları, deneme sınavları, kazanım ölçme sınavları, konu testleri,  eğlendirerek öğreten tatil kitapları öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin beğeni ve tercih testlerinden tam puan almışlardır. Optik formlu soru bankalarımız Martı Okul Yayınları adına tescillenmiştir.

Martı Birinci Sınıf Seti ise okul hayatına yeni adım atmış yavrularımızın okumayı, yazmayı ve anlamayı eğlenerek kolay öğrenmelerini sağlayacak yepyeni bir ürün olarak yayın dünyasında yerini almıştır.

Martı Okul Yayınları, bundan sonraki süreçte de yeni atılım ve sektöre kazandıracağı yeni ürünlerle zirveye doğru koşusunu sürdürecektir.

Bu içeriği paylaş